שירותים במקום

 
 

הטבעת מספר מנוע ושלדה  
טסט בירכא יכול להטביע מספרי מנוע ומספרי שלדה, לאחר שהלקוח המציא אישור הטבעה מטעם משרד התחבורה. אישור ההטבעה הוא לכל סוגי המנועים והרכבים.


הטבעת לוחיות רישוי
ניתן להטביע בטסט בירכא את כל סוגי לוחיות הרישוי ומספרי רכב ומכל הגדלים. ההטבעה נעשית על פי תקנון משרד התחבורה, ובהתאם לתקן מכון התקנים הישראלי.


ביטול הורדה מהכביש
רכב שבוטל רישיונו עקב הורדה מהכביש, בדיקה יזומה על ידי משטרת ישראל, או בדיקה של ניידות משרד התחבורה, ולאחר תיקון הרכב והמצאת אישורים ממוסך מורשה - ניתן להחזירו לכביש בביצוע טסט להורדה.


ביטול הורדה מתאונה לפי תקנה 308-309
רכב שבוטל רישיונו והורד מהכביש עקב תאונת דרכים, חייב אישור מעבדה מוסמכת. המכון בירכא הוסמך כמעבדה מוסמכת לפי תקנות 308 ו 309 להחזיר הרכב לכביש.


כיוון פרונט ושלדה ממוחשב
במחלקה זו ניתן לבצע בדיקה ממוחשבת לזוויות ההיגוי ולשלדת הרכב, ובעת הצורך לתקן זוויות ההיגוי בהתאם להוראות היצרן.


רישום רכב יבוא אישי
ניתן לרשום רכב יבוא אישי וכן לבצע את כל הבדיקות הנדרשות לכך על פי תקנות והוראות משרד התחבורה אשר הסמיך טסט בירכא בבדיקת רכב יבוא אישי.


רישוי רכב פרטי ומסחרי
ניתן לעשות רישוי לכל רכב פרטי ומסחרי עם מנועי בנזין ומנועי דיזל – הרישוי נעשה במסלול עד 4 טון, ובעל הרכב צריך להצטייד באישורים, אם יש צורך לפי הוראות משרד התחבורה (תעיין ב' טיפים ואישורים).


רישוי רכב משא ואוטובוסים
ניתן לעשות רישוי לכל רכב משא ואוטובוסים מכל הסוגים, הרישוי נעשה במסלול מעל 4 טון ובעל הרכב צריך להצטייד באישורים, אם יש צורך לפי הוראות משרד התחבורה (תעיין ב' טיפים ואישורים).


רישוי אופנוע, טרקטור, וטרקטורון
ניתן לעשות רישוי לכל אופנוע, טרקטור וטרקטורון, על פי תקנות והוראות משרד התחבורה ובמסלול מיוחד לכך. צריך להצטייד באישורים הדרושים (תעיין ב' טיפים ואישורים).


רישוי עגלות ונגררים
ניתן לעשות רישוי לכל העגלות והנגררים מבלי להתייחס למשקלם, ועל פי הוראות ותקנות משרד התחבורה, צריך להצטייד באשורים הדרושים (תעיין ב' טיפים ואישורים).


בדיקות עשן בנזין ודיזל
ניתן לעשות בדיקות עשן לכל סוגי הרכב ולכל סוגי המנועים ואפשר להנפיק תעודת תקינות עשן למנועי בנזין ולמנועי דיזל.


בדיקת קנייה ומכירה ממוחשבת
טסט בירכא מבצע בדיקות קנייה ומכירה במסלול ממוחשב, תוך כדי שימוש באמצעי בדיקה מודרניים וממוחשבים מהטובים ביותר, בכדי לתת לבעל הרכב תמונה מלאה על מצב הרכב הכללי והמכני. המכון נעזר במפת הרכב לסימון מקום הפגם והפגיעה ברכב.

 

 בדיקות קנייה ומכירה בסטנדרטים גבוהים
העברת טסט במכון ירכא
מחלקת בדיקה ומכירה ממוחשבת
מחלקת דיאגנוסטיקה במכון טסט ירכא בע"מ
מחלקת בדיקה ואבחון מנוע, בלמים ועשן
מסלול בדיקת הקנייה והמכירה בטסט ירכא

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר      
 
 
ת.ד 784, ירכא  |  טל': 072-3251579  |  פקס: 04-9969883  |  דוא"ל: test4cars@gmail.com